רשתות חברתיות

המתחרים חוגגים בפייסבוק, והתכנים שלך עולים על שרטון?


זה נראה כאילו כולם מסביבך שוחים כמו דגים במים ברשתות החברתיות, מוצפים בהמון תגובות, פניות ולקוחות.
איך אפשר להפוך את הדף העסקי שלך לאי המטמון?


אהוי! השקעת בלי סוף מאמצים ברשתות החברתיות, אבל זה לא הולך. לא מגיבים. לא משתפים. הלקוחות לא זורמים. ובינתיים הקולגות טובעים בלייקים ובתגובות.
גם לך מגיע לעשות גלים! זה בדיוק מה שהמלחים המנוסים של FIX יודעים לעשות בשיטת המגדלור השיווקי. אבל רגע לפני, כדאי לגלות מהן הטעויות שפוגעות במאמצי השיווק שלך ברשתות החברתיות.

אלו טעויות מחבלות במאמציך?
לאורך השנים אנחנו פוגשים הרבה בעלי עסקים שחווים תסכול מהתוצאות שמניבה הפעילות שלהם ברשתות החברתיות. מדוע זה קורה? הנה כמה דוגמאות לטעויות נפוצות (ויקרות):

# טירגוט שגוי (פילוח מדויק של הקהל שייחשף לתוכן) – הגדרה לא נכונה של קהלי יעד עשויה להחריב את הפעילות כולה, בדיוק כמו לירות בלי לכוון למטרה.

# חשיפה נמוכה – מידת החשיפה לפוסטים האורגניים (שאינם ממומנים) עומדת בממוצע על אחוזים בודדים, לכן ללא קמפיין ממומן יהיה קשה להשיג תוצאות משמעותיות.

# כתיבה שמפספסת – בעיני הלקוחות הפוטנציאליים שלך הפייסבוק הוא ספינת תענוגות – הם באו ליהנות! הם לא יקראו פוסטים בנאליים או מכירתיים מדי, שנעלמים בים של תכנים קלילים, מצחיקים או מרגשים שמקדמים המתחרים.

# קידום לא יעיל – אמנם קידום פוסט באמצעות "Boost Post" קהל ומהיר, אך נחשב להרבה פחות יעיל ומשתלם מאשר טרגוט קהלים מקצועי.

# חוסר תקשורת עם האוהדים – העלאת פוסט "פעם באף פעם" ממש לא מספיק. זה כמו לזרוק חכה למים פעם ביום ולהוציא אותה מיד. מה הסיכוי לתפוס כך דגים?

איך הצוות של  FIXישיט אותך לאי המטמון?
הספנים בבית המלאכה האינטימי שלנו ילמדו את העסק שלך ויספקו לו מעטפת שלמה של שירותים, שיעלו אותו על הגל ברשתות החברתיות:

  1. נבחר את הערוץ המתאים לך ביותר: 
    # פייסבוק מיצוי הפוטנציאל של הרשת החברתית הגדולה בעולם, באמצעות פתיחת עמוד עסקי, הגעה לקהל הרלוונטי באמצעות פילוח מדויק, העלאת תכנים ופעילויות מעניינות, הגדלת החשיפה באמצעות קידום ממומן והפקת דוחות לניתוח הפעילות.
    # יוטיוב מכניסים את העסק שלך לסרט (טוב), באמצעות פתיחת ערוץ ממותג, העלאת סרטונים, הגדלת החשיפה באמצעות בחירת מילות המפתח והפצת הסרטון ברשתות החברתיות.
    # אינסטגרם כ- 600 מיליון משתמשים צוללים לרשת הוויזואלית שמבוססת על תמונות וסרטונים, ולכן מתאימה לתחומי פעילות שבהם הנראות משחק תפקיד מרכזי. המומחים של FIX יאפשרו להצלחה שלך להיראות באמצעות ניהול עמוד האינסטגרם.

  2.  נבנה אסטרטגיה שיווקית ייחודית שתכלול תכנים מושכי תשומת לב, פעילויות יצירתיות, הגרלות ואינטראקציה מגוונת עם האוהדים.
  3. נטרגט קמפיין שייפנה לקהלים הכי מדויקים, בין היתר לפי מגדר, גיל, תחומי עניין ומקום מגורים.
  4. נבנה משפך שיווקי מותאם אישית לעסק שלך, שיכלול את תהליך השיווק כולו החל משלב החשיפה ואיסוף הליד – ועד לביצוע הרכישה.

 
הצילו לי את הדף!
רב החובל והצוות של FIX מחכים לקריאה שלכם.