קידום ממומן או קידום מיומן?

יותר לא צריך להתפשר!


לנהל קמפיין ממומן כל אחד יכול. אבל לעשות מזה כסף? זה כבר סיפור אחר. המומחים של FIX מציגים: "קידום מיומן" למקסום השקעתך והזרמת פניות.

מצד אחד, קמפיין ממומן מעניק חשיפה מידית ונחשב על פניו לאפיק שיווקי שכל אחד יכול לתפעל. מצד שני, הוא משמש כמלכודת דבש שגורמת לעסק להשקיע כספים, לעיתים בלי לראות תוצאות.
מדוע זה קורה? כי קמפיין ממומן הוא כמו שרשרת של חוליות שתלויות אחת בשנייה. מספיקה חוליה אחת פגומה, כדי לגרום לקמפיין כולו להתפרק. ולכן, כדי שהקידום יניב תוצאות טובות, עליו להיבנות במיומנות שלב אחר שלב. איך נעשה את זה עבורך באמצעות קידום מיומן?

בחירת אפיק הקידום הממומן
אנחנו ב- FIX נבחר את הערוץ השיווקי המתאים ביותר לעסק ולמוצר שלך

  1. קידום ממומן בפייסבוק – כדי לקלוע למטרה ברשת החברתית הגדולה בעולם, הקידום חייב להיות מדויק ויצירתי. המומחים של FIX ידייקו את קהל היעד, יבנו קונספט מיוחד, יתאימו אליו את הבאנרים ודפי הנחיתה וישיטו בבטחה את הקמפיין כולו אל עבר הזריחה.  

  2. קידום ממומן בגוגל – מי לא רוצה להופיע בעמוד הראשון בגוגל? קידום ממומן בגוגל יזרים תנועה לדף הנחיתה שלך, באמצעות הגדרת מילות המפתח הנכונות. באמצעות דף נחיתה מקצועי ומסרים מלוטשים, נתרגם את תנועת הגולשים לזרם של מתעניינים.  

  3. רימרקטינג – במסגרת קמפיין "שיווק מחדש" נציג מודעות פרסום ממוקדות בפני גולשים שביקרו בעבר באתר, בסרטון או בדף נחיתה שלך. נכין באנרים, נשתול את הקוד ונבצע את כל הפעולות שיגרמו ללקוחות פוטנציאליים לפגוש אותך פעם אחר פעם, עד לפניה המיוחלת.

  4. אאוטבריין – הפצת מומחיותך באמצעות יצירת תוכן שמעניין לקוחות פוטנציאליים. לשם כך נגדיר את מטרת הקמפיין, נפיק תוכן שימשוך את הקוראים ונחשוף את המותג שלך באתרים המובילים.

קידום מיומן: סוכן המכירות שיעבוד עבורך 24/7
אחרי שניפגש, נכיר ונבחר יחד את ערוץ הקידום האופטימלי, נגבש תכנית פעולה אסטרטגית שתתאים למטרותיך, כולל:

  1. הגדרה מדויקת של קהלי היעד

  2. בניית תכנית פעולה שתעניק תמורה גבוהה להשקעתך.

  3. ליטוש המסרים השיווקיים – הוצאת הגולשים מהאדישות באמצעות מסרים מושחזים.

  4. בניית דפי נחיתה שמשלבים מסרים מילוליים וחזותיים משכנעים.

  5. עיצוב באנרים שאי אפשר יהיה להתעלם מהם גם בים הפרסומים שמסביב.

 
רוצה לשפר את תוצאות הקידום בכמה דרגות?
לקידום מיומן